Pro profesionály

Stavební firmy

Pro stavební firmy máme vždy základní rabatovou slevu 15% na lícové cihly, cihlové pásky, malty a lepidla, cihlové dlažby cotto i střešní krytinu. Na kamenné dlažby a obklady je rabatová sleva 10%. V případě zájmu můžeme poskytnout rabaty i z betonových stěrek či případných montáží všech našich výrobků.

 

Při větších odběrech je cena vždy řešena individuelně. Stačí se u nás pouze zaregistrovat.

Projektanti

Každý projektant potřebuje především vědět, zda produkt splňuje určitá kritéria, technické požadavky a zda je do daného projektu vhodný. My vám rádi zašleme technické listy, certifikáty či prohlášení o shodě k jakémukoliv našemu produktu.

 

V případě zájmu můžeme dodat i technické detaily, pracovní postupy či textury k jednotlivým produktům a nezáleží na tom zda se jedná o lícové cihly, cihlové pásky, kamenný obklad či jakoukoliv cihlovou dlažbu cotto.

Prodejci

Prodejce hledáme po celé ČR případně i na Slovensku. S každým naším obchodním partnerem jednáme individuálně a osobně. Naše firma nabízí vyvzorkování celé vaší prodejny, speciální rabatové podmínky, odborné zaškolení na všechny naše produkty, marketingovou podporu, rovněž umíme zajistit i montáže všech našich produktů po celé ČR.

Nákupčí

Pro majitele stavebních firem, rozpočtáře či nákupčí máme připraveno rovněž mnoho kvalitních služeb. V prvé řadě víme, že potřebujete vědět cenu. Proto máme uvedené ceny u naprosté většiny produktů na našich webových stránkách. Při větších odběrech a při zaregistrování u naší firmy, vám poskytneme rabatové podmínky, ale rovněž vám pomůžeme i s výpočtem potřebného množství lícového zdiva, kamenného obkladu či jakékoliv dlažby.

 

K tomu spočítáme i potřebné množství doplňkových materiálů jako jsou malty, lepidla, kotvy či celé zateplovací systémy. V případě zájmu vám ihned zašleme i potřebný vzorek.

Developeři

Do developerských projektů dodáváme jak materiál jako jsou lícové cihly, cihlové pásky, kamenné obklady či jakékoliv cihlové, keramické či slinuté dlažby, ale zajišťujeme i jeho montáž a pokládku. V současné době máme 15 vlastních montážníků, kteří umí provést realizaci kdekoli v ČR. Naše služby začínají zaměřením a prohlídkou stavby, rozpočtem, zajištěním logistických služeb na stavbu, dodáním lešení a následnou montáží či pokládkou našich materiálů. Naši montážníci i technický dozor jsou znalý poměrů na velkých stavbách a mají mnoho zkušeností.

 

Dobře ale víme, že developerské projekty jsou především o financích a proto máme na každý projekt nad cca 800 m2 speciální ceny. Ve spolupráci s našimi dodavateli umíme snížit ceny na minimum a to stále ve vysokém a profesionálním standardu.

Architekti

Spolupracujeme s mnoha architekty a snažíme se naší spolupráci aktivně zdokonalovat. Každý architekt potřebuje především inspiraci a tu u nás vždy najde. Velké množství inspirativních fotek máme v sekci fotogalerie kde najdete lícové cihly a pásky montované jak v ČR, tak i v zahraničí. Rovněž je zde mnoho obrázků cihlových dlažeb cotto či například betonové stěrky.

 

Pro architekty a architektonická studia máme připravené i vzorová plata jak lícových cihel a pásků, tak například i betonových stěrek. Není problém zapůjčit i mnoho druhů cihlových dlažeb či jakoukoliv střešní tašku. K dispozici jsou i speciální fotografie o velikosti 50 x 40 cm s reálným vzhledem lícového zdiva, takto můžete klientovi ukázat více jak 40 druhů cihlových fasád a přesto se nenadřete s opravdovými vzorky. V případě zájmu máme i textury pro vložení přímo do vašeho projektu.