Společnost Brick & Cotto experts s.r.o.

Historie

Lícové zdivo (lícové cihly a cihlové pásky), cihlové dlažby, dlažby cotto, kamenné dlažby a obklady a mnoho dalších přírodních produktů má naše firma ve svém sortimentu. Již více jak 25 let se pohybujeme ve stavebnictví a posledních 18 let pod názvem Brick & Cotto experts s.r.o. jak již sám název říká, specializujeme se na přírodní materiály pro dům, byt, kancelář či například zahradu.

 

Firma vznikla v roce 2005, kdy jsme otevřeli první malou prodejnu v Liberci. Zde jsme začali prodávat dlažby cotto, které vozíme přímo z italské Florencie, a rovněž i lícové cihly a cihlové pásky či jak někdo rád používá cihlové obklady klinker. Postupem času jsme přidali další prodejny v Praze a Pardubicích a následovalo i otevření nové prodejny v Liberci, tentokrát již ale na ploše 300 m2. Přímo v Liberci máme i velké skladové prostory, kde řežeme z lícových cihel cihlové pásky a v roce 2012 jsme začali vyrábět i mnoho doplňků ke keramickým dlažbám jako jsou schodové prvky, sokly, protiskluzové drážky atd.

Současnost

Dnes vyrábíme tyto produkty nejen pro naše prodejny, ale i pro mnoho dalších prodejců v ČR

 

V současné době je naše firma jedním z největších prodejců přírodních materiálů v ČR. V našem širokém sortimentu najdete lícové cihly, cihlové pásky, cihlové rohy, kamenné dlažby a obklady, cihlové dlažby, dlažby cotto, keramické a slinuté dlažby a mnoho dalších materiálů. K našemu sortimentu nabízíme zaměření na stavbě, grafický návrh, rozvoz po celé ČR a samozřejmě všechny naše produkty i montujeme. Dnes máme již 4 montážní týmy, které provádí realizace po celé ČR.

 

Stále hledáme novinky ve stavebnictví a sledujeme moderní trendy. Naši zaměstnanci prochází každý měsíc minimálně dvě až tři školení a nových produktech a každý rok přidáváme nové a nové produkty. V roce 2013 jsme začali provádět betonové stěrky na stěny, stropy i podlahy a v roce 2014 máme nově v sortimentu i kamenné dýhy o velikosti 2 x 1 mm (tloušťka 1-3 mm).

 

"Cílem společnosti Brick & Cotto experts s.r.o. je uspokojit zákazníka ve všech směrech, od zrození jeho myšlenky až po kompletní realizaci."