GRAFICKÉ NÁVRHY A VIZUALIZACE

Našim zákazníkům nabízíme grafické návrhy a vizualizace jejich staveb. Každý tento návrh je zakomponován přímo do reálné fotografie vašeho domu a je tudíž velmi dobrým pomocníkem při rozhodování o následném vzhledu fasády. Naši architekti umí provést návrh fasády celého domu z našich cihel, nebo pouze částečné obložení páskami a částečně barevnou fasádou.

 

Důležité je mít vybraný druh cihlového pásku nebo cihly a k tomu příslušnou barvu spárovací hmoty. V případě zájmu Vám i sami navrhneme druh a barvu cihly, nebo nejhezčí částečné obložení s pásky a omítkou. Naše firma má k dispozici většinu textur všech našich cihel a ke každému druhu cihly i 12 barev spárovacích hmot.

 

Ceny se tvoří ke každé zakázce zvlášť a pohybují se od 1. do 4. tisíc Kč. Navíc pokud se rozhodnete pro náš materiál, za určitých podmínek Vám cenu grafického návrhu odečteme z konečné faktury za materiál. Všechny rozpočty provádíme zdarma, stačí kontaktovat naše obchodní zástupce nebo poslat email na: rozpocty@dlazba-cihly.cz