Služby

Naši klienti si u nás mohou vybrat ze široké škály služeb. Snažíme se poskytovat servis od A do Z nebo-li "na klíč".

Záleží jen na našem klientovi, zda chce pouze poradit s výběrem materiálu nebo zda chce zároveň i zaměřit celou stavbu, vypracovat grafický návrh a následně zrealizovat kompletní montážní či pokladačské práce.

Naši obchodní zástupci, obchodní poradci i technici Vám poskytnout služby kdekoliv v celé České republice. Máme mnoho zkušeností s prací pro firmy či soukromé osoby nejen u nás, ale rovněž v Německu, Řecku a Itálii. Stavební práce provádíme již více jak 13 let, v posledních několika letech se specializujeme především na montáže lícových cihel, cihlových obkladů, zateplovacích systémů či pokládku dlažeb i obkladů.

Naši montážníci mají školení a především zkušenosti s pokládkami dlažeb větších rozměrů, počínaje dnes již klasickým formátem 60 x 60 cm a konče dlažbou o velikosti 120 x 120 cm. Rovněž se již více jak 13 let věnujeme pokládce, čištění a impregnaci dlažeb cotto a můžeme říci, že jsme jediná profesionální firma v ČR, která se na tento druh dlažeb specializuje.

"Cílem společnosti Brick & Cotto experts s.r.o. je uspokojit zákazníka ve všech směrech, od zrození Vaší myšlenky až po kompletní realizaci."

Montáž lícových cihel