Architekti

Spolupracujeme s mnoha architekty a snažíme se naší spolupráci aktivně zdokonalovat. Každý architekt potřebuje především inspiraci a tu u nás vždy najde. Velké množství inspirativních fotek máme v sekci fotogalerie kde najdete lícové cihly a pásky montované jak v ČR, tak i v zahraničí. Rovněž je zde mnoho obrázků cihlových dlažeb cotto či například betonové stěrky.

Pro architekty a architektonická studia máme připravené i vzorová plata jak lícových cihel a pásků, tak například i betonových stěrek. Není problém zapůjčit i mnoho druhů cihlových dlažeb či jakoukoliv střešní tašku. K dispozici jsou i speciální fotografie o velikosti 50 x 40 cm s reálným vzhledem lícového zdiva, takto můžete klientovi ukázat více jak 40 druhů cihlových fasád a přesto se nenadřete s opravdovými vzorky. V případě zájmu máme i textury pro vložení přímo do vašeho projektu.

Kontaktujte nás, rádi přijedeme a vše představíme: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.