Pro profesionály

Stavební firmy

Pro stavební firmy máme vždy základní rabatovou slevu 15% na lícové cihly, cihlové pásky, malty a lepidla, cihlové dlažby cotto i střešní krytinu. Na kamenné dlažby a obklady je rabatová sleva 10%. V případě zájmu můžeme poskytnout rabaty i z betonových stěrek či případných montáží všech našich výrobků.

Projektanti

Každý projektant potřebuje především vědět, zda produkt splňuje určitá kritéria, technické požadavky a zda je do daného projektu vhodný. My vám rádi zašleme technické listy, certifikáty či prohlášení o shodě k jakémukoliv našemu produktu.

Prodejci

Prodejce hledáme po celé ČR případně i na Slovensku. S každým naším obchodním partnerem jednáme individuálně a osobně. Naše firma nabízí vyvzorkování celé vaší prodejny, speciální rabatové podmínky, odborné zaškolení na všechny naše produkty, marketingovou podporu, rovněž umíme zajistit i montáže všech našich produktů po celé ČR.

Nákupčí

Pro majitele stavebních firem, rozpočtáře či nákupčí máme připraveno rovněž mnoho kvalitních služeb. V prvé řadě víme, že potřebujete vědět cenu. Proto máme uvedené ceny u naprosté většiny produktů na našich webových stránkách. Při větších odběrech a při zaregistrování u naší firmy, vám poskytneme rabatové podmínky, ale rovněž vám pomůžeme i s výpočtem potřebného množství lícového zdiva, kamenného obkladu či jakékoliv dlažby.

Developeři

Do developerských projektů dodáváme jak materiál jako jsou lícové cihly, cihlové pásky, kamenné obklady či jakékoliv cihlové, keramické či slinuté dlažby, ale zajišťujeme i jeho montáž a pokládku. V současné době máme 15 vlastních montážníků, kteří umí provést realizaci kdekoli v ČR. Naše služby začínají zaměřením a prohlídkou stavby, rozpočtem, zajištěním logistických služeb na stavbu, dodáním lešení a následnou montáží či pokládkou našich materiálů. Naši montážníci i technický dozor jsou znalý poměrů na velkých stavbách a mají mnoho zkušeností.

Architekti

Spolupracujeme s mnoha architekty a snažíme se naší spolupráci aktivně zdokonalovat. Každý architekt potřebuje především inspiraci a tu u nás vždy najde. Velké množství inspirativních fotek máme v sekci fotogalerie, kde najdete lícové cihly a pásky montované jak v ČR, tak i v zahraničí. Rovněž je zde mnoho obrázků cihlových dlažeb cotto či například betonové stěrky.