Naše aktuální projekty

Barokní opevnění Praha

Termín výstavby:
7/2019-9/2019
Materiál:
Lícové cihly ve třech speciálních formátech, které jsou vyráběny speciálně na tuto akci v množství 70.000 ks.
Naše firma uspěla ve výběrovém řízení na dodávku 70.000 ks lícových cihel a maltové směsi na opravu barokních zdí v Praze. Realizace proběhne ještě v letošním roce. 

BD Neumannova Brno

Termín výstavby:
9/2019-11/2019
Materiál:
Cihlové obkladové pásky Stroeher série Kontur 2.400 m2
Od září nás čeká další pěkná realizace cihlových pásků a to včetně dodání samotných pásků, rohových pásků a chemie potřebné k montáži. Jsme rádi, že naše firma se prosadila i na Moravě.

UJEP Centrum Ústí nad Labem

Termín výstavby:
5/2019-9/2019
Materiál:
Zavěšená odvětraná fasáda 1200 m2 + Cihlové obkladové pásky Stroeher série Kontur 5500 m2
Fasádu na objektu UJEP Centrum v Ústí nad Labem jsme vyhráli především díky námi zvolené a navržené technologii montáže zavěšené odvětrané fasády na kovových konzolách a deskách Fermacell. Velké množství cihlových pásků je nutné nalepit během 4 měsíců, což je výzva, kterou rádi a včas splníme.

Státní opera Praha

Termín výstavby:
právě realizujeme
Materiál:
Kozárovická žula 1400 m2 + Šluknovský syenit 600 m2
Rekonstrukce státní opery je prestižní a velmi zajímavá zakázka. Naše firma provádí repasi kamenných zábradlí, pokládky všech kamenných dlažeb v exteriéru a kompletní repasi vnitřních travertinových dlažeb a obkladů.

Rezidenční bytový areál Tyršova II, Karlovy Vary

Termín výstavby:
právě realizujeme
Materiál:
žulová dlažba, žulové schodiště – 1400 m2
Na této stavbě realizujeme kompletní dodávku kamenné dlažby do vstupních prostor, na všechny schodiště a všechny venkovní terasy.

Fasáda ČEPS – Praha

Termín výstavby:
dokončeno
Materiál:
Klinker pásek červený hladký – 700 m2
Nová fasáda na objektu ČEPS bude kombinací několika druhů materiálu. Jeden z nich bude červený klinker pásek výrobce Stroher, který na fasádu dodá a namontuje naše společnost.

Nová radnice pro Prahu 7

Termín výstavby:
10/2018 – 06/2019
Materiál:
Lícové cihly A.011.RB – 3000 m2
Tuto zakázku začneme realizovat v říjnu 2018, ale již nyní připravujeme s našim dodavatelem lícových cihel firmou Sant Anselmo výrobu samotných lícových cihel a především velkého množství cihel, které mají specifický tvar. Ty budou použity na šikmý sklon parapetů oken. Celá fasáda bude zavěšena na nerezových konzolách a zateplena bude minerální vatou o tloušťce 20 cm.

náměstí Brumlovka Praha

Termín výstavby:
dokončeno
Materiál:
1400 m2 žulové dlažby - výroba Portugalsko
Nové náměstí bylo vybudováno za rekordně krátkou dobu. Na samotnou pokládku 1400 m2 žulové dlažby do betonového lóže jsme měli 6 týdnů. I přes tuto velmi krátkou dobu na realizaci, jsme projekt dokončili včas. Nyní již na novém prostranství probíhají sezónní a farmářské trhy, hudební i divadelní představení a další doplňkové kulturní akce.