Naše aktuální projekty

Státní opera Praha

Termín výstavby:
právě realizujeme
Materiál:
Kozárovická žula 1400 m2 + Šluknovský syenit 600 m2
Rekonstrukce státní opery je prestižní a velmi zajímavá zakázka. Naše firma provádí repasi kamenných zábradlí, pokládky všech kamenných dlažeb v exteriéru a kompletní repasi vnitřních travertinových dlažeb a obkladů.

Rezidenční bytový areál Tyršova II, Karlovy Vary

Termín výstavby:
právě realizujeme
Materiál:
žulová dlažba, žulové schodiště – 1400 m2
Na této stavbě realizujeme kompletní dodávku kamenné dlažby do vstupních prostor, na všechny schodiště a všechny venkovní terasy.

Fasáda ČEPS – Praha

Termín výstavby:
08/2018 - 09/2018
Materiál:
Klinker pásek červený hladký – 700 m2
Nová fasáda na objektu ČEPS bude kombinací několika druhů materiálu. Jeden z nich bude červený klinker pásek výrobce Stroher, který na fasádu dodá a namontuje naše společnost.

Nová radnice pro Prahu 7

Termín výstavby:
10/2018 – 06/2019
Materiál:
Lícové cihly A.011.RB – 3000 m2
Tuto zakázku začneme realizovat v říjnu 2018, ale již nyní připravujeme s našim dodavatelem lícových cihel firmou Sant Anselmo výrobu samotných lícových cihel a především velkého množství cihel, které mají specifický tvar. Ty budou použity na šikmý sklon parapetů oken. Celá fasáda bude zavěšena na nerezových konzolách a zateplena bude minerální vatou o tloušťce 20 cm.

náměstí Brumlovka Praha

Termín výstavby:
dokončeno
Materiál:
1400 m2 žulové dlažby - výroba Portugalsko
Nové náměstí bylo vybudováno za rekordně krátkou dobu. Na samotnou pokládku 1400 m2 žulové dlažby do betonového lóže jsme měli 6 týdnů. I přes tuto velmi krátkou dobu na realizaci, jsme projekt dokončili včas. Nyní již na novém prostranství probíhají sezónní a farmářské trhy, hudební i divadelní představení a další doplňkové kulturní akce.