Keramické dlažby a obklady

Obklady a dlažby se vyznačují vysokou odolností a snadno se udržují. Spolupracujeme s renomovanými evropskými dodavateli, mezi něž patří např. firmy Keope, Saime, Panaria, Fiordo, EmilCeramica, Stroher, Gepadi a další. Nabízíme jak keramické dlažby a obklady standardizovaných rozměrů, tak i velkoformátové slim obklady. Dovedeme si poradit i s nestandardizovanou dlažbou a obklady, při jejichž instalaci je třeba nejen speciálního nářadí, ale i velmi zručných a zkušených montážníků.

  • Široký sortiment obkladů a dlažeb

  • Přírodní ekologický produkt

  • Prvotřídní imitace betonu, kamene a dřeva

KATALOG V PDF KONTAKTUJTE NÁS

Prvotřídní imitace kamene

Keramické dlažby a obklady v imitaci kamene dodáváme v rozličných barvách a rozměrech. Díky vyspělé technologii výroby je imitace natolik reálná, že ji lze jen stěží rozeznat od opravdového kamene – digitální technologie dovoluje přenesení fotky přímo na dlaždici (pro představu srovnejte s našimi kamennými dýhami). Výsledkem je originální a kvalitní design. Po zrealizování pokládky se opakuje pouze každá 30. až 40. dlaždice.

Moderní imitace betonu

V našem sortimentu nechybí ani obklady a dlažby moderního designu, jenž imituje beton. Betonový prvek je velmi žádaný jak v rámci nové výstavby domů, bytů či kancelářských prostor, tak i při rekonstrukcích různého charakteru. Naše nabídka se přizpůsobuje vašim potřebám, proto disponujeme obklady a dlažbami různých rozměrů a barevných odstínů (např. šedý, tmavý, antracitový či světle béžový beton). Realizujeme i dlaždice a obklady s obtiskem ztraceného bednění či imitací pohledového betonu.

Přírodní imitace dřeva

Velké oblibě se těší keramické dlažby a obklady v imitaci dřeva. Díky vyspělé technologii výroby je imitace natolik reálná, že ji lze jen stěží rozeznat od opravdového dřeva. Tento druh dlažby je možné použít i v prostorech, v nichž by za normálních okolností nebylo možné dřevěnou podlahu položit. Dokážeme vyrobit i dlažbu, jež imituje zkamenělé dřevo.

Slinuté dlažby a obklady

Pokud hledáte vysoce odolný materiál, který je vhodný jako dlažba do prostor se zvýšenou zátěží a s velmi častou frekvencí pohybu, je pro vás ideálním řešením slinutá dlažba. Tato dlažba má velmi nízkou nasákavost, je vysoce mrazuvzdorná a odolná jak vůči mechanickému poškození, tak i vůči různým chemickým látkám. Její využití je velmi všestranné, používá se jak ve vnitřních (např. do koupelny či do kuchyně), tak i ve venkovních podmínkách (na terasy, pergoly, cesty apod.). Formáty dlažeb a různé povrchové úpravy zhotovíme na přání zákazníka.

Rustikální keramické dlažby a obklady

Rustikální keramické dlažby a obklady se hojně využívají při rekonstrukcích památkově chráněných objektů či budov, u nichž je třeba zachovat a co nejvíce napodobit původní materiál. Použít je však samozřejmě lze i v moderních objektech, jimž propůjčují venkovský charakter. Skvěle se doplňují s lícovými cihlami. Tento typ dlažeb se vyrábí v různých rozměrech, jsme schopni zhotovit i atypické rozměry dle vašeho přání. Nabízíme i dlažbu v tloušťce 2 cm vhodnou k pokládce na terče.

Mozaiky

Mozaiky často představují pouze doplněk samotné dlažby či obkladu, avšak lze je realizovat i na větších plochách. Vybírat si můžete z keramických, skleněných, kamenných, kovových a cihlových mozaik.

Navštivte naši prodejnu v Praze 9 či v Liberci a vyberte si z více než 250 druhů mrazuvzdorné dlažby a obkladů za příznivé ceny všech možných barevných variant a provedení (mat, lesk či protiskluzový povrch bocciardato).

Keramické dlažby