Grafické návrhy a vizualizace

Našim zákazníkům nabízíme grafické návrhy a vizualizace jejich staveb. Každý tento návrh je zakomponován přímo do reálné fotografie vašeho domu a je tudíž velmi dobrým pomocníkem při rozhodování o následném vzhledu fasády. Naši architekti umí provést návrh fasády celého domu z našich cihel, nebo pouze částečné obložení páskami a částečně barevnou fasádou.

Důležité je mít vybraný druh cihlového pásku nebo cihly a k tomu příslušnou barvu spárovací hmoty. V případě zájmu Vám i sami navrhneme druh a barvu cihly, nebo nejhezčí částečné obložení s pásky a omítkou. Naše firma má k dispozici většinu textur všech našich cihel a ke každému druhu cihly i 12 barev spárovacích hmot.

Ceny se tvoří ke každé zakázce zvlášť a pohybují se od 1. do 4. tisíc Kč. Navíc pokud se rozhodnete pro náš materiál, za určitých podmínek Vám cenu grafického návrhu odečteme z konečné faktury za materiál. Všechny rozpočty provádíme zdarma, stačí kontaktovat naše obchodní zástupce nebo poslat email na : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

fotomontaz-puvodni-stav-ze-predu
fotomontaz-puvodni-stav-ze-zadu
fotomontaz-castecny-dum-ze-predu
fotomontaz-castecny-dum-ze-zadu
fotomontaz-cely-dum-ze-predu-big
fotomontaz-cely-dum-ze-zadu-