Dlažby a obklady

Naše společnost disponuje širokým portfoliem produktů zahrnujícím přírodní, keramické, slinuté dlažby a obklady. Spolupracujeme s předními evropskými dodavateli s dlouholetou tradicí výroby, mezi něž patří firmy Floor Gres, Keope, Coem, Fio, EmilCeramica a další. Navštivte nás v naší prodejně v Praze 9 či v Liberci a můžete si vybrat z více než 200 druhů dlažeb všech možných barevných provedení a rozměrů.

  • Přírodní ekologický produkt

  • Široký sortiment dlažby a obkladů

  • Záruka 25 let na materiál

KATALOG V PDF KONTAKTUJTE NÁS

Cihlové dlažby cotto od renomovaných evropských výrobců

Pálené dlažby cotto představují věrnou imitaci historické dlažby. Jedná se o přírodní ekologický produkt, jenž je charakteristický svým originálním vzhledem. Je velmi vyhledávaný jako náhrada půdovek (starých dlažeb). Tradice výroby této dlažby sahá do 17. století. Při výrobě cihlové dlažby cotto se snoubí tradiční výrobní postupy s moderní technologií. Díky svému specifickému složení má výsledná dlažba výjimečné chemické a fyzikální vlastnosti: je mrazuvzdorná, nárazuvzdorná, má protiskluzové vlastnosti a snese vysokou zátěž. Naše společnost dodává pouze originální pálenou dlažbu cotto, která se vyrábí v srdci samotného Toskánska. Dlažbu dodáváme bez povrchové impregnace – tu provádíme až při finální realizaci samotné pokládky. Nabízíme však i dlažbu cotto s impregnací (typ LUCE), kterou jen položíte a vyspárujete.

Dlažby cotto se dělí na

  • Dlažby s ručním povrchem
  • Dlažby se strojním povrchem

Dlažba cotto je technicky dlažba s celoprobarveným střepem. Její využití je velmi široké: lze ji použít jako pokládku nejen vnitřních prostorů, ale i venkovních ploch (terasy, dlažba zahradních pergol apod.). Skvěle se hodí jak do historických budov, tak i do moderních staveb, jimž propůjčuje nenucený rustikální charakter. Používá se i jako zavěšená fasáda. Po domluvě lze dodat mnoho doplňkových tvarů zahrnující kompletní schodové prvky, sokly, plotové systémy, květináče, sochy či vázy. Tyto produkty se vkusně doplňují s naší dlažbou z přírodního kamene či podlahami s imitací dřeva. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ, vždy si pořídíte produkt nejvyšší jakosti za příznivou cenu. Profesionální poradenské služby jsou samozřejmostí.

Slinutá dlažba

Pokud hledáte vysoce odolný materiál, který je vhodný jako dlažba do prostor se zvýšenou zátěží a s velmi častou frekvencí pohybu, je pro vás ideálním řešením slinutá dlažba. Jedná se o celoprobarvený keramický materiál obsahující živec a jíl. Díky vyspělé technologii výroby a použitým materiálům se ve slinuté dlažbě nevyskytují póry. Tato dlažba má velmi nízkou nasákavost, je vysoce mrazuvzdorná a odolná jak vůči mechanickému poškození, tak i vůči různým chemickým látkám. Její využití je velmi všestranné, používá se jak v interiéru, tak i v exteriéru. Lze ji použít jako obklad koupelen (jako alternativu doporučujeme voděodolné stěrky). Spolupracujeme i s dodavateli, kteří ze slinutého střepu vyrábí závěsné fasády či kompletní bazénové programy. Slinutá dlažba velmi dobře imituje přírodní kámen. Formáty dlažeb a různé povrchové úpravy zhotovíme na přání. Neváhejte nás kontaktovat a my zrealizujeme vaše přání!

Cihlová dlažba

Reprezentuje produkt, jenž nahrazuje zámkovou dlažbu. Vznikla na základě poptávky našich klientů, kteří si přáli alternativní varianty pokládky např. pro příjezdové cesty, vjezdy, chodníky či parkoviště s prvky přírodní ekologické cihly. Tito klienti již měli zhotovenou fasádu z našich lícových cihel či cihlových pásků a chtěli pokračovat ve zvoleném koloritu. Cihlové dlažby se vyrábí ražením – díky vyššímu tlaku má pak výsledný výrobek vyšší pevnost, nasákavost se pohybuje okolo 5 %. Pokud je dlažba položena správně, snese velmi vysokou zátěž – lze po ní jezdit i osobním automobilem. Z cihlové dlažby můžete vytvářet i obrubníky, stačí ji položit na kant (bok) a zabetonovat. Námi prodávané dlažby jsou certifikovány pro pokládku do štěrkového lože.

Dlažba Stontech