Lícové cihly a obkladové pásky od evropských výrobců

Lícové cihly a cihlové pásky se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a velkým množstvím barevných variant. Jsou bezúdržbové a mrazuvzdorné. Investujte do kvality a vyberte si z naší široké nabídky lícových cihel a cihlových pásků.

  • Garance 25 let na cihly a pásky

  • Kvalitní materiály od renomovaných dodavatelů

  • Široký sortiment produktů

KATALOG V PDF KONTAKTUJTE NÁS

Spolehliví dodavatelé

Spolupracujeme s renomovanými evropskými výrobci, mezi něž patří např. italská rodinná firma Sant Anselmo (jako první firma v oboru získala certifikát ISO 9002) či německá společnost Olfry, jež se kromě zmíněného sortimentu specializuje i na výrobu klinker cihel. V naší nabídce najdete i lícové cihly a cihlové pásky Wienerberger Terca a německého výrobce pásků klinker Stroher. Z naší široké nabídky lícových cihel a cihlových pásků, na něž poskytujeme záruku 25 let, si určitě vybere každý. Kvalitu cihel můžeme demonstrovat stovkami realizací po celé ČR – v případě vašeho zájmu vám naše realizace rádi představíme přímo u našich klientů.

Lícové cihly

Neboli lícové zdivo, klinker zdivo či pohledové zdivo reprezentují čistě ekologický přírodní produkt, jenž dodá vašemu bytu, domu či kanceláři osobitý vzhled. Použít jej lze jak v interiéru, tak i v exteriéru. Vhodný je nejen pro výstavbu odvětraných fasád administrativních budov či rodinných domů, dokonale se také hodí pro stavbu plotů, zídek, komínů a v neposlední řadě i krbů. Je též skvělým dekoračním prvkem bytových jednotek, jimž dodá elegantní rustikální atmosféru. Skvěle se doplňuje s naší stylovou pálenou dlažbou či dlažbou na terči, velmi vkusná je jejich kombinace při realizaci teras (krytých i nekrytých variant), podlah a zahradních kamenných cest.

Lícové cihly se dělí na:

  • rustikální
  • klasické
  • klinker

Cihlové pásky

Neboli obkladové pásky se ve většině případů vyrábí z lícových cihel řezáním. Naše firma však spolupracuje i s dodavateli, kteří tyto pásky již přímo vyrábí. Obkladové pásky je možné použít především jako obklady fasád rodinných domů. Pokud se rozhodnete využít našich služeb, jsme schopni zhotovit cihlovou fasádu i na zateplovacích systémech, dřevostavbách apod.

Realizujte vaše sny a vize

Neváhejte nás kontaktovat, s výběrem vhodných materiálů pro realizaci vaší stavby vám rádi poradíme a pomůžeme. Těšíme se na vás na našich pobočkách v Praze 9 a v Liberci. Vaši Brick & Cotto experts.

cihlove pasky