Betonové cementové stěrky

Též známé jako imitace pohledového betonu, představují bezesporu nevšední prvek moderní architektury. Představují velmi vkusnou alternativu kamene.

  • Prvotřídní imitace kamene

  • Voděodolný povrch

  • Široké možnosti využití

KATALOG V PDF KONTAKTUJTE NÁS

Realizace betonových stěrek

Pokud je plánujete aplikovat v koupelně či na stěně za kuchyňskou linkou, nemusíte se bát následného průsaku vody do omítky. Díky výbrusu a následné impregnaci jsou betonové stěrky zcela voděodolné. Předpokladem pro jejich úspěšnou realizaci je rovný, soudržný a stabilní podklad, na který se beton nanáší. Pohledový beton lze aplikovat jak na sádrokarton, jádrovou omítku, beton, tak i na anhydritovou podlahu. Pokud jsou všechny tyto podmínky dodrženy, je velmi odolný a nehrozí jeho prasknutí. Náš realizační tým složený ze zkušených profesionálů se o vše postará. Umíme realizovat různé druhy nanášecích technik (systém Ardex BETONIMAGE). Imitace pohledového betonu se provádí v tloušťce cca 1,5 – 2 mm. Vybrat si můžete z velkého množství barevných odstínů a provedení.

Využití betonových stěrek v interiéru i exteriéru

  • podlahu
  • stěnu
  • strop
  • fasády budov

Pohledové stěrky Ardex BETONIMAGE

Naše firma pokládá i dekorační podlahové a stěnové stěrky od firmy Ardex známé pod názvem BETONIMAGE. Jedná se o zcela nový systém pohledových stěrek, jehož hlavní výhodou je nižší cena. Oproti systému panDOMO, jehož hlavním benefitem je široká škála barevných provedení, nabízí systém BETONIMAGE navíc i zvýraznění použitých barev a samotné kresby betonu. Ve spojení s mnoha malířskými a štukatérskými technikami se tak otevírají nové možnosti úpravy klasického designu betonu. Systém BETONIMAGE je určen především do interiéru – lze jej nanášet na podlahy, stěny i stropy.

Naše společnost prodává kvalitní stěrky předních dodavatelů Ardex, Sika a Baumit. Navštivte naši prodejnu v Praze 9 či v Liberci a vyberte si z našeho bohatého sortimentu, v němž naleznete i venkovní cihlovou dlažbu a lícové cihly.

Ukázka realizací

Realizace betonové stěrky