Akční nabídky

Chcete-li být informováni o zajímavých akčních nabídkách a novinkách v sortimentu naší společnosti, registrujte si svůj email.

Akce

Akční nabídka!

Vážení zákazníci, zaváděcí akce pro nový produkt ultratenké kamenné obklady je platná pro prvních deset klientů, kteří koupí dané množství, aby bylo možné uplatnit slevu.

Akce

Ultratenké kamennné obklady 200 x 100 cm

AKCE je platná pro barvy: Amazon, Mystic, Niagra a Florida Green při zakoupení množství minimálně 30 m2 a pro prvních 10 klientů !!!

AKČNÍ CENA za m2 = 690,-Kč bez DPH

Všechny 4 barvy jsou na našem skladě ihned k dodání. Velmi jednoduchá montáž, kterou zvládne i laik. Obklady se lepí beze spár a není třeba je spárovat. Velmi malá spotřeba lepidla. Kamenné obklady doporučujeme po nalepení naimpregnovat.

Ultratenké kamennné obklady 60 x 15 cm

AKCE je platná pro barvy: Amazon mozaika, Mystic mozaika, Niagra mozaika, Florida Green mozaika a Terra mozaika při zakoupení množství minimálně 50 m2 a pro prvních 10 klientů !!!

AKČNÍ CENA za m2 = 690,-Kč bez DPH

Všechn 5 barev je na našem skladě ihned k dodání. Velmi jednoduchá montáž, kterou zvládne i laik. Obklady se lepí beze spár a není třeba je spárovat. Velmi malá spotřeba lepidla. Kamenné obklady doporučujeme po nalepení naimpregnovat.